• Wpisów: 37
  • Średnio co: 12 dni
  • Ostatni wpis: 238 dni temu, 13:50
  • Licznik odwiedzin: 2 931 / 481 dni
 
rebeliaevi
 
Rebeliaevi: CD..    Moje pragnienie wiedzy było tak ogromne, że odważyłam się napisać do właścicielki jednej z tych stron i dzięki temu ruszyłam z miejsca, ponieważ ona wyjaśniła mi sporo kwestii, których nie byłam w stanie pojąć. Po pewnym czasie odważyłam się powiedzieć o tym moim rodzicom, przez co moje życie zmieniło się w namiastkę piekła. Byłam zmuszana do chodzenia do kościoła, mówiono mi co mam mówić w konfesjonale podczas spowiedzi, musiałam się modlić do boga, który był mi obcy..(przez to wszystko w wieku gimnazjalnym miałam pierwszy w życiu i ostatni kryzys wiary w Boginię i Boga, o którym na razie nie chcę mówić). Moi rodzice tak bardzo chcieli mnie "nawrócić", że zaczęli mnie tracić..a ja coraz bardziej nienawidziłam ich religii..
Z perspektywy czasu nie mam do nich żalu. Wręcz przeciwnie. Doceniam to, ponieważ robili to z miłości do mnie. Teraz to zaakceptowali, mnie i mojego męża jako Wiccan również. Cały czas mieszkam wraz z mężem z nimi i się dogadujemy. Mam we własnej sypialni swój magiczny kącik, o który nawet nie miałam awantury ;)
Żeby była jasność, nie mam nic do chrześcijan. Każdy powinien wierzyć w co chce. Osobiście uważam nauki Jezusa Chrystusa za piękne i bardzo pozytywne, jednakże to nie moja droga..najwłaściwszą drogą dla mnie jest Wicca..
Ten blog powstał w celu podniesienia świadomości o Wicca w Polsce, oraz w celu pomocy młodym ludziom, takim jak ja kiedyś. Pragnę pokazać, że Wiccanie to wcale nie "słudzy szatana" (jak to kiedyś stwierdziła pewna osoba), tylko bardzo pozytywni i pokojowi ludzie, a Wicca to religia pełna pokoju, dobra i miłości.
Na dziś to tyle, wyczekujcie kolejnych wpisów :D

Nie możesz dodać komentarza.